Horoskoop

Jäär

21. märts-20. aprill

Jäärana oled sa väga energiline ega hoia ennast kunagi tagasi. Soovid alati, kuhu iganes sa lähed, endast kustumatu mulje jätta. Oled seiklushimuline, enesekindel, kartmatu ja sõltumatu. Tegutsed spontaanselt, hetke emotsioonide ajel.

Sinuga on lõbus ja lähedased ei pea kahtlema su usaldusväärsuses.

Punane on jõuline värv, mis sobib just sulle. Meeldivad julged ning seksikad stiilid ja värvid.


Sõnn

21. aprill-21. mai

Sõnnina võtad elu rahulikult ja oled visa hingega. Suudad ennast alati keerulistes olukordades kokku võtta. Oled usaldusväärne kaaslane, kes võlub oma sensuaalsusega. Sinu püsivus ja otsustusvõime inspireerib inimesi su ümber. Kui sind on viimase piirini viidud, näitad oma tulist iseloomu.

Sulle sobivad neutraalsed toonid ja klassikaline välimus. Armastad luksust ja ilusaid asju. Pesu, mida kannad, võiks olla roosa, õrn ja pitsiline, kombineeritud erinevatest materjalidest ning disainist.


Kaksikud

22. mai-21. juuni

Olles sündinud kaksikute tähtkujus, on sulle iseloomulik uudishimu ja mõnikord ka vallatu käitumine. Oled loomult hea suhtleja ja sinu ellusuhtumine on optimistlik. Naudid nalja, oled lõbus ja elav.

Sinu flirtiva poolega sobib pesu, mis on lihtne, kuid samas pilkupüüdev. Lemmikvärv on roheline. Pesu ääristuseks võiksid olla lainelised servad, põnevust lisavad lendlevad ning lahtised detailid.


Vähk

22. juuni-23. juuli

Oled loomult tundlik ja romantiline. Teistele võib algul sinu hooliv ning kaitsev pool varjatuks jääda: väliselt paistad kinnise inimesena, aga sind lähemalt tundma õppides tuleb nähtavale südamlik ja emotsionaalne hing.

Hõbe ja valge on sind iseloomustavad värvid. Hõbedane pesu tõstab sind teiste seast esile.


Lõvi

24. juuli-23. august

Oled sündinud valitseja märgi all, sind iseloomustab ambitsioonikus. Sinust õhkub sarmi ja karismat ning teistele ei jää su suur süda märkamatuks. Sündinud liidrina, oled ise trendide looja.

Sulle sobivad julge mood ja soojad värvid. Võid kindlalt kanda loomaprinti ja silmatorkavaid värve nagu oranž.


Neitsi

24. august-23. september

Neitsi tähtkuju esindajana oled heasüdamlik introvert. Sinu sõprus on hinnaline, oled hooliv ja tundlik. Mõtled alati kõik hoolega läbi ning sinust õhkub loomingulisust. Neitsina on sul suur soov teisi aidata, usud vankumatult inimhinge.

Sulle meeldib naiselik ja naturaalne pesu. Delikaatse naisena ei armasta sa näidata palju paljast ihu. Ideaalselt sobib mõni armas öösärgike naturaalsetes ja maalähedastes toonides.


Kaalud

24. september-23. oktoober

Sinu jaoks on elus tähtsaim harmoonia. Kaaluna oled loogilise mõtlemisega, tark ning õiglane. Jätad endast alati võluva mulje. Sinus on ka parasjagu artistlikkust. Oled väga taktitundeline ning see teeb sinust suurepärase juhi. Hindad ilu selle kõigis vormides. Sulle ei meeldi üksindus.

Särad sinistes toonides. Armastad kangaid, mida on mõnus puudutada, ning pesu, mis on kõrge vöökohaga.


Skorpion

24. oktoober-22. november

Oled sündinud võitjaks. Skorpionina on sinus võrdselt nii jõulisust ja energilisust kui ka emotsionaalsust ja siirust. Sind iseloomustab dramaatilisus, kuid sellele vaatamata on sinuga lõbus ja loodud sõprus tugev.

Elegantsuse all peidab end seksikas ja häbematu stiil. Kirgliku inimesena on sinu lemmiktoonideks sügavpunane ja must. Sulle meeldivad ka keerulised tikitud detailid.


Ambur

23. november-21. detsember

Oled seiklushimuline ja veedad hästi aega igas olukorras. Kuulutad teistele oma sõltumatust. Vaba hingena ja optimistliku inimesena oskad end suurepäraselt väljendada. Sinu aktiivne olemus aitab sul pidevalt oma silmaringi laiendada ja kasvatada.

Spontaanse naisena sobib sulle pesu, mis toob esile sinu seiklushimu. Kuna sulle ei meeldi värviline pesu, vali valge või must.


Kaljukits

22. detsember-20. jaanuar

Sinu tähtkujule omaselt saadab sind läbi elu suur edu. Kannatlikkus ja visadus aitavad sind läbi raskematest situatsioonidest. Oled väga ambitsioonikas, kuigi kõrvalseisjatele tundud liigagi vaikne ja reserveeritud. Sind austatakse tugeva tööeetika, ettevaatlikkuse ja otsusekindluse pärast.

Sulle on meelepärane praktiline, kuid moekas valik. Just sinu jaoks on pesu, mis on kandes nii mugav, nagu oleks see su teine nahk.


Veevalaja

21. jaanuar-19. veebruar

Elad elu oma reeglite järgi ja oled teistele teerajajaks. Sinus on ekstsentrilisust, oled aus ning soovid teisi aidata. Veevalajana oled läbinägelik, kuid kaldud tihti äärmustesse. Oma headuse ja sõbraliku iseloomuga kogud enda ümber imetlejaid.

Vahest tunned end seksikalt ja julgelt, kuid teinekord jälle reserveeritult ja häbelikult. Sulle meeldib uudsus ja abstraksus. Soovid teistest eristuda. Ei ole erinevust, kuidas ennast parasjagu tunned: näed alati kaunis välja türkiisis.


Kalad

20. veebruar-20. märts

Oled salapärane ja müstiline veemärgi esindaja. Arvatavasti on sul selgeltnägija võimed. Sinu tundlik ja hooliv loomus teeb sind pere ja sõprade jaoks hindamatuks. Lähed vooluga kaasa ning kohaned uute olukordadega kergelt ja pingutusteta. Sinus on mängulisust, tugevust, mitmekülgsust. Oled visionääriks sündinud.

Sulle meeldib luksuslik materjal ja ahvatlev siluett. Tunned end mugavalt igas pesus. Kannad välja kõik stiilid, materjalid ja mustrid. Sinu värviks on kirgas roheline.

Shopping Cart